Імплементація програми Virtual English Language Educator

В рамках імплементації програми Virtual English Language Educator, яка реалізується кафедрою англійської філології спільно з Регіональним офісом з вивчення англійської мови при Посольстві США в Україні (Regional English Language Office, US Embassy) викладачі кафедри англійської філології мали змогу познайомитися з представниками української діаспори в Міннесоті. Голова української громади професор Вебстерського Університету (Webster University, USA) Микола Мегітс ознайомив учасників з основними векторами роботи української громади Міннеаполісу.
Учасники зустрічі також обговорили питання використання різних методів навчання англійської мови для спеціальних потреб. Викладач англійської мови з США Кейт Мюллер, яка 2022-2023 навчальний рік дистанційно працює на кафедрі англійської філології ПНУ імені Василя Стефаника, продемонструвала сучасні методи мовної підготовки та проведення практичних занять з англійської мови для спеціальних потреб з особливим акцентом на розвитку навичок говоріння, письма, аудіювання та читання. Наша американська колега зосередила увагу присутніх на використанні автентичних матеріалів розроблених Державним Департаментом США та Регіональним офісом з вивчення англійської мови при Посольстві США в Україні.