Прикарпатський університет в десятці найпопулярніших університетів України за рейтингом незалежних джерел!

Які найпопулярніші університети в Україні? UniRank — провідний міжнародний каталог вищої освіти та пошукова система, що містить огляди та рейтинги майже 14000 офіційно визнаних університетів і коледжів у 200 країнах, відповіла на це запитання.

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника посів 10 місце в опублікованому рейтингу українських університетів 2023 року зі 181 українських вищих навчальних закладів, які відповідають таким критеріям відбору uniRank:

• мати статут, ліцензію чи акредитацію відповідної української організації вищої освіти

• щонайменше чотирирічний ступінь бакалавра (ступінь бакалавра) або ступінь магістра (ступінь магістра або доктора)

• проведення курсів переважно в традиційному, очному, недистанційному форматі навчання.

Мета UniRank полягає в тому, щоб створити неакадемічну таблицю рейтингу найкращих українських університетів на основі дійсних, неупереджених і невпливових веб-метрик, наданих незалежними джерелами веб-аналітики, а не даних, наданих самими університетами.

Більше ознайомитися з рейтингом ви зможете за посиланням.