Запрошуємо до участі у Другій віртуальній міжнародній смарт-конференції зі сталої освіти SEVIC 2023

Дорогі друзі!

Щиро запрошуємо Вас до участі у Другій віртуальній міжнародній смарт-конференції зі сталої освіти SEVIC 2023, організованій Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та ГО “Орієнтири сталого розвитку” (м. Івано-Франківськ) за партнерської участі кафедри англійської філології та підтримки ПРООН в Україні!

Просимо перейти за ПОСИЛАННЯМ для реєстрації та отримання сповіщень про доповіді ключових спікерів, вебінари, круглі столи та роботу в секціях (усні та постерні презентації).

Тези доповідей учасників будуть розміщені у збірнику матеріалів конференції. Загальний сертифікат про участь міститиме кількість затрачених годин. Організатори планують друк наукових праць в окремому випуску журналу Scopus/WoS у відкритому доступі зі 100% покриттям витрат.

Інноваційний “розумний” формат конференції пропонує БЕЗПРЕЦЕДЕНТНУ ЧАСОВУ ГНУЧКІСТЬ: (1) різного роду події розпорошено протягом року, долаючи виснажливість і часозатратність 2-3-денного формату; (2) заходи конференції проводяться в післяобідній та ранньовечірній час (Східноєвропейський час; ранок у США та Канаді); (3) заходи мають помірну тривалість і є орієнтованими на дискусію.

Робоча мова – АНГЛІЙСЬКА. Участь – БЕЗКОШТОВНА.

Контактна особа: Володимир Гошилик, к.ф.н., доц. кафедри англійської філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, директор ГО “Орієнтири сталого розвитку”; +380506752588 (месенджери), vbgoshylyk@gmail.com

До зустрічі на конференції 🙂