![](https://fim.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/38/2022/08/зображення_viber_2022-07-19_17-43-05-286.jpg)
Наш факультет не змінює своєї щорічної традиції – урочисте вручення дипломів бакалаврів!
Зі словами вдячності за спільну співпрацю виступили представники деканату та завідувачі випускових кафедр факультету, щиросердечно привітали випускників із завершенням навчання на бакалавраті і запросили студентів вступати до магістратури на ФІМ.
Бажаємо нашим талановитим студентам і надалі продовжувати свій професійний розвиток, не зупинятися на досягнутому і впевнено крокувати до здобуття освітнього рівня магістра на ФІМ в ПНУ!
За вами – наше майбутнє!
![](https://fim.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/38/2022/08/зображення_viber_2022-07-19_18-20-00-384-768x1024.jpg)