Доцентка кафедри англійської філології Ольга Білик пройшла стажування в Тартуському університеті (Естонія)

18-29 липня 2022 року в Тартуському університеті (Естонія) в рамках проєкту MultiEd Erasmusplus проходило стажування викладачів з українських університетів Запоріжжя, Івано-Франківська, Полтави, Тернополя, Харкова, Черкас. Доцентка кафедри англійської філології Ольга Білик представляла Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. Під час стажування учасники відвідували лекції курсу “Multilingualism and Beyond”, обговорювали основні проблеми багатомовності, готували презентації, а також розробляли стратегію розвитку багатомовності для своїх університетів. Стратегія багатомовної освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника передбачатиме посилення ролі англійської мови у викладанні та навчанні на всіх спеціальностях, що сприятиме якісному процесу інтернаціоналізації університету.