Волонтерська допомога викладачам та студентам з Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди

У нелегкий воєнний час Прикарпатський національний університет об’єднав зусилля та ентузіазм професорсько-викладацького складу і студентського активу для протистояння ворогу на різних фронтах: дипломатичному, інформаційному та волонтерському зокрема.

Ініціатива університету не обмежується лише підтримкою ЗСУ, територіальної оборони, переселенців, а також полягає у гуманітарній допомозі викладачам та студентам з Харківського національного педагогічного університету імені Г.Сковороди, які безпосередньо постраждали від варварської російської агресії та все ще перебувають в епіцентрі воєнних дій. Усі факультети ПНУ згуртувалися і активно долучилися до закупівлі найнеобхіднішого: медикаментів, засобів особистої гігієни та продуктів харчування (м’ясних, рибних та овочевих консервів, круп, макаронних виробів, напоїв, солодощів, дитячого харчування, корму для тварин тощо). Загалом, за короткий термін під керівництвом факультету іноземних мов було зібрано та спаковано 154 коробки волонтерської допомоги та 16 блоків води і відправлено потягом у м. Харків.

Відрадно, що наші колеги з Харківського національного університету вже отримали допомогу, яка, сподіваємося, додасть їм наснаги та засвідчить нашу підтримку у боротьбі зі спільним ворогом.

Слава Україні! Слава нашим ЗСУ! Наша сила у єдності. З Богом до перемоги!