Оголошується прийом заявок для участі в семестровому обміні студентами «Mobility direct», Лодзький університет (Республіка Польща), на зимовий семестр 2021/22.

До уваги студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника 2, 3, 4, 5 років навчання!

Опис програми
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника здійснює наукову та культурну співпрацю із Лодзьким університетом на основі підписаної угоди. Ця угода передбачає можливість семестрового обміну для студентів нашого університету.
Фінансування
Лодзький університет забезпечує безкоштовне навчання. У разі запровадження очного режиму навчання Лодзький університет за умови наявності місць забезпечить студентів можливістю проживання у гуртожитку.
Умови участі
Для участі необхідно мати міжнародний сертифікат, який підтверджує знання англійської мови за рівнем B2. Якщо студенти не мають такого сертифікату, вони проходитимуть скайп-співбесіду.
Студенти, які бажають взяти участь у програмі, повинні до 19.05.2021 р. включно надіслати на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків: interdep@pnu.edu.ua заповнену анкету про участь у програмі для подальшої номінації (зразок анкети ви можете знайти на сайті відділу міжнародних зв’язків https://ic.pnu.edu.ua/…/%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%bf%d0%be…/)
Після відбору кандидатів для участі у семестровому обміні номіновані студенти отримають від Лодзького університету посилання для реєстрації, де вони повинні будуть зазначити свої персональні дані та обрати навчальні курси.
Перелік навчальних курсів для вибору доступний за посиланням: https://iso.uni.lodz.pl/erasmus/programmes/
Щодо форми навчання (очна, дистанційна, змішана) приймаюча сторона повідомить згодом.
За детальнішою інформацією звертатися за адресою електронної пошти відділу міжнародних зв’язків: interdep@pnu.edu.ua