Студенти факультету відвідали інтерактивний семінар Грема Джонса «British Stereotypes»

Навчання на факультеті іноземних мов передбачає опанування не лише мовної перекладацької та методичної компетентностей, а й лінгвокультурної, яка є невід’ємною складовою та передумовою успішної міжкультурної комунікації. Впоратись із цим непростим завданням нам допомагають наші партнери – міжнародний освітній центр Dinternal Education та London School of English. Нещодавно студенти груп СОА-26л та А-21б (викладачі Ольга Білик та Наталія Іванотчак) відвідали інтерактивний семінар «British Stereotypes» організований генеральним директором LSE в Одесі, практикуючим викладачем англійської мови (кваліфікація DELTA), CELTA-тренером та екзаменатором IELTS Гремом Джонсом. Від уродженця Великобританії п. Грема Джонса студенти факультету мали змогу почути з перших вуст про особливості культури, менталітету, способу життя мешканців Англії, Шотландії, Ірландії та Уельсу, а також розвінчати поширені стереотипи. Формування лінгвокультурної компетентності, що передбачає соціокультурні знання, знання лексики з етнокультурним компонентом семантики та вміння застосовувати ці фонові знання для досягнення комунікативної мети і взаєморозуміння у міжкультурній комунікації чи при перекладі, є критично важливим для становлення майбутнього фахівця. Радіємо, що співпраця з надійними міжнародними партнерами Dinternal Education та London School of English надає таку можливість та сприяє особистісному та професійному розвитку наших студентів. На семінарі також обговорили тенденції розвитку розмовної лексики англійської мови та методичні аспекти формування лексичної компетентності, зокрема використання автентичних відеоматеріалів. Щиро дякуємо п. Грему Джонсу за насичений, надзвичайно цікавий та корисний семінар! Сподіваємося на нові зустрічі!