Профорієнтаційна онлайн-зустріч із абітурієнтами Богородчанської ЗОШ № 1

16 грудня 2020 у межах профорієнтаційної діяльності викладачі факультету провели онлайн-конференцію з потенційними абітурієнтами Богородчанської ЗОШ № 1.

Зустріч мала на меті ознайомити учнів старших класів та усіх зацікавлених із можливостями, особливостями та перспективами п’яти спеціальностей, представлених на факультеті іноземних мов. У презентації брали участь декан ФІМ проф. Н.Я. Яцків, доценти та старші викладачі кафедр англійської, німецької та французької філології (М. І. Ковбанюк, С. І. Липка, І. М. Романишин, Л. В. Цюпа, Л. Б. Фенюк та ін.), магістри (Беженар Т. та ін.), а також відомі випускники факультету (Штандрик О. та ін.).

Обговорено окремі спеціальності, варіанти міжнародної співпраці, окреслено не лише процес навчання, стипендіальні здобутки, але й дозвілля сучасного студента. Підвищену увагу викликала розповідь випускниці англійської філології (друга – французька) Ольги Штандрик про особистий кар’єрний успіх філолога у сфері інформаційних технологій.

Онлайн формат не став перешкодою дружній атмосфері та жвавій дискусії. Висловлюємо подяку вчителям та учням старших класів Богородчанської ЗОШ № 1 за допомогу в організації, за якісні технічні умови та за виявлений інтерес до вивчення іноземних мов у Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника. Найактивніші учасники отримали нагороди з університетською символікою, а саме з логотипом університету «Карпатська рись ПНУ».