Двомовна навчальна екскурсія містом

Вивчати історію рідного міста, гуляючи його мальовничими вуличками та історичними місцями, та вже на першому курсі на практиці дізнаватись як це – бути професійним перекладечем. Звучить заманливо, але нереально? Зовсім ні! Все це стає можливим завдяки талановитим та креативним викладачам, які працюють на факультеті іноземних мов, та щодня доводять, що наш факультет – це яскравий та ефективний шлях формування професійної майстерності.

Вивчення іноземних мов відбувається не лише в аудиторіях. У цьому переконалися студенти групи СОА-17, які разом з викладачем англійської мови Тетяною Марчук та викладачем історії Галиною Пославською провели двомовну екскурсію містом. Варто наголоси, що маршрут екскурсії та історичну довідку українською й англійською мовами студенти готували самостійно. В ході екскурсії студенти не лише поглибили свої знання про місто Івано-Франківськ, а й змогли спробувати себе у ролі гіда-перекладача!