Участь викладачів кафедри англійської філології у школі професійної майстерності Британської Ради «Trainer Development»

Упродовж 5 років традиційними для викладачів кафедри англійської філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника стали зимові школи професійної майстерності у рамках спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний учитель нового покоління». У період з 16 – 21 січня 2019 року у м. Львів проводилася зимова школа професійної майстерності на тему: «Trainer Development». Учасниками зимової школи були викладачі закладів вищої освіти України, які здійснюють пілотування експериментальної програми з «Методики навчання англійської мови» та викладачі тих закладів вищої освіти, які мають на меті запровадити подібні програми на факультетах іноземних мов.

Наш університет представляли доцент Ігор Романишин, який був тренером для учасників зимової школи, доценти Ольга Білик, Наталія Пилячик, Ольга Троценко, викладачі Елла Мінцис, Наталія Іванотчак та Ірина Білянська.
Учасники школи отримали новий неоціненний професійний досвід та удосконалили вміння у проведенні тренінгів для викладачів англійської мови вищих навчальних закладів України. Викладачі кафедри продемонстрували набуті вміння та навички під час проведення міні-тренінгів серед учасників зимової школи.

На заключному пленарному засіданні зимової школи, викладач кафедри англійської філології Елла Мінцис надала власний креативний відгук про новий досвід та значення проекту для вдосконалення професійної майстерності учасників:

TO TRAIN OR NOT TO TRAIN

The Trainers’-to-be expectations

Were to carry out their numerous aspirations

To be able to create participants’ profiles

To choose the appropriate learning styles.

To make the trainings learner centered

To be flexible unlike a spotted leopard.

A Trainer is not only an entertainer

But is full of skills and roles container.

He should never be a criticizer

But constant improvizer and all the negative liquidizer.

The Trainer’s feedback should be constructive

Motivating, encouraging, evaluative but never destructive.

Our seminar wound up with micro trainings

That will remain in our minds like bright engravings.

The BC winter school was absolutely successful

And owing to our Trainers and Trainees never stressful.

All the Trainers have been helpful from the very start

And we are grateful to everybody with our big heart.

We wish you all health, success and great luck.

May all your immense efforts be rewarded with love and megabuck.