Доцент кафедри англійської філології Ковбаско Юрій взяв участь конкурсі кредитної мобільності у рамках програми Erasmus+KA1

Доцент кафедри англійської філології Ковбаско Юрій взяв участь конкурсі кредитної мобільності для наукових та науково-педагогічних працівників у рамках програми Erasmus+KA1 та за умовами програми з тижневим візитом відвідав філологічний факультет Ясського університету імені Александра Іоана Кузи (Румунія). За цей період, Ковбаско Юрій відвідав заняття з англійської мови, прикладної лінгвістики, що читаються професорами Ясського університету, вивчив закордонний досвід проведення дистанційного навчання в умовах пандемії, провів ряд воркшопів з корпусної лінгвістики для студентів факультету, ознайомив студентів Ясського університету зі структурою та особливостями навчання на факультеті іноземних мов ПНУ ім. В. Стефаника, познайомився з культурною та історичною спадщиною колишньої столиці Молдовського князівства.