Підсумкова нарада за результатами виробничої практики студентів спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська)).

Сьогодні, 14 квітня 2021 року, відбулася підсумкова нарада за результатами виробничої (педагогічної) практики студентів спеціальності 014.02 Середня освіта. (Мова і література (англійська)). Практика тривала з 15 лютого до 13 березня цього року в ЗЗСО м. Івано-Франківська.

У нараді взяли участь заступник декана факультету іноземних мов, доцент Наталія Іванотчак, завідувач кафедри англійської філології професор Яків Бистров, керівник практики факультету, гарант ОП «Середня освіта (англійська мова і література)» доцент Ігор Романишин, методисти від кафедри англійської філології – доценти Ольга Білик, Оксана Дерев’янко, Наталія Куравська, Діана Сабадаш, Уляна Тиха, Світлана Яців, старший викладач Елла Мінцис.

Студенти представили звіти-презентації про виконання ними завдань виробничої практики, поділилися своїми успіхами та отриманим практичним досвідом проведення ефективних оф-лайн та он-лайн уроків англійської мови, позакласних заходів з предмету, виховних заходів, психолого-педагогічного вивчення учнів, а також дослідження діяльності в рамках курсового проєкту з методики навчання англійської мови.

В обговоренні результатів виробничої практики взяли активну участь представники роботодавців – керівники практики та вчителі-наставники англійської мови від баз практики, як-от: вчитель вищої категорії, вчитель-методист Анна Дмитриченко, вчитель вищої категорії Олена Борковська (Ліцей №11 Івано-Франківської міської ради), вчитель вищої категорії, вчитель-методист Надія Бортник (Ліцей №23 імені Романа Гурика), вчитель першої категорії Ольга Олексюк (Ліцей ім. Романа Шухевича), вчитель вищої категорії, вчитель-методист Ірина Бойчук (Ліцей №1 Івано-Франківської міської ради). Ними було відзначено високий рівень теоретико-методичної підготовки студентів-практикантів, володіння ними вміннями та якостями, необхідними для провадження успішної професійної діяльності вчителя. Роботодавці висловили готовність надалі працевлаштувати наших випускників, що, на нашу думку, свідчить про належну якість викладання на освітній програмі.