Зустріч студентів кафедри французької філології з французьким активістом Бернаром Груа

Минулого тижня у четвер 10.10.2024 р. студенти кафедри французької філології зустрілися з Бернаром Груа, бретонським проукраїнським активістом, який проживає в Нанті, Франція. Також Бернар Груа – випускник Паризького інституту політичних досліджень, фінансовий аудитор, колишній директор компанії, фотограф, дописувач різних ЗМІ (в тому числі Informnapalm, Український кризовий медіа-центр, Укрінформ), антипутінський активіст з 2014 року, волонтер франко-української асоціації «Тризуб» у Нанті, особливий інтерес до російської пропаганди та механізмів гібридної війни.

Студенти обговорили із засновником та речником міжнародного колективу «No Shtandart in Europe» про порушення санкцій, запроваджених після масових вбивств у Бучі, кораблем, що просуває російську імперіалістичну культуру, про просування української культури та необхідність звучання українських наративів на території Європейського союзу, зокрема у Франції.

Щиро дякуємо за організацію такої зустрічі ГО Paris-IF та пану Сергію Єрьоміну.