Зустріч DLL-Netzwerktreffen

Напередодні професійного свята та на початок інтенсивного навчального року викладачки кафедри Олена Павлишинець Aljona Pavlyshynets і Богдана Петришак взяли участь у зустрічі DLL-Netzwerktreffen в рамках співпраці з Goethe-Institut Ukraine, яка відбулася 30 вересня – 1 жовтня 2024 року в м. Львів.
Ці дні були насичені інтенсивним обміном досвідом з партнерськими університетами щодо імплементації програми DLL – Вчимося навчати німецької, цікавими дискусіями з колегами та обговоренням ідей спільних проектів на майбутнє.
Важливою і актуальною стала участь в воркшопі “Стійкість і піклування про себе у буремні часи” з неймовірною референткою Юлією Товпеко.
Щиро дякуємо організаторкам Світлані Балашовій, Тетяні Павловій і Ірині Валуєвій за уважне і чуйне ставлення до партнерів програми і за відповідальний фаховий підхід, а також усім колегам за незабутні моменти разом! Ви надихаєте!