Зустріч голови профбюро факультету Елли Мінцис з учнями Бурштинського ліцею імені Ольги Басараб

За ініціативи голови профкому працівників Прикарпатського національного університету проф. Климончука В.Й. 30 травня 2024 року відбувся профорієнтаційний захід у Бурштинському ліцеї імені Ольги Басараб. У заході взяли участь члени профкому, представники різних кафедр університету. Серед них була голова профбюро факультету іноземних мов старший викладач кафедри англійської філології Мінцис Е.Є., яка розповіла учням 9-11 класів про освітні програми, які пропонує наш факультет, про можливість для студентів англійського відділення обирати іспанську, китайську, німецьку та французьку мови як другу і третю, про переваги навчання на факультеті іноземних мов, який дає відкриває студентам різноманітні кар’єрні шляхи. Зустріч мала живий, конструктивний характер. Велика подяка директорці ліцею Наталії Романівні Бойчук за гостинність та надану можливість поспілкуватися з учнями.