Урочистості з нагоди Дня знань (Програма)

Дорогий першокурснику!

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника щиро вітає тебе з приєднанням до великої університетської родини. Віримо, що впродовж наступних років навчання ти зможеш не тільки стати обізнаним фахівцем обраної професії, але й провести найкращі студентські роки з активним відпочинком та особистісним розвитком.

Програма заходів

1 вересня 2024 р.

08:00 год – Божественна Літургія в церкві Різдва Пресвятої Богородиці (вул. В. Чорновола, 63 а);

10:00 год – Святкові урочистості з нагоди Дня знань (онлайн-трансляція на сторінці університету у Facebook: перейти ):

– церемонія посвяти в першокурсники;

святковий коцерт

– церемонія нагородження почесних докторів та професорів.

2 вересня 2024 р.

09.00 год – настановча лекція для першокурсників, зустріч з адміністрацією факультету іноземних мов (ауд. 23, Центральний корпус)

!!! Збір усіх першокурсників на факультеті іноземних мов в 08:40 в холі під прапорами.