Студентка факультету Захарчук Юлія посіла перше місце на Конкурсі на кращий художній переклад

26 квітня 2024 року стали відомі результати Конкурсу на кращий художній переклад, який щорічно проводиться кафедрою перекладознавства імені Миколи Лукаша Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.
Цьогоріч учасниками були студенти численних українських ЗВО, а також школярі. Представникам ЗВО для здійснення художнього перекладу був запропонований твір американського письменника Вільяма Сарояна “The Filipino and the Drunkard”. У номінації “Проза” І місце посіла Захарчук Юлія — студентка четвертого курсу факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Участь у Конкурсі на кращий художній переклад — це чудова нагода вдосконалити свої вміння і навички, зважитись на застосування нестандартних прийомів і трансформацій під час роботи з текстом та поринути в розмаїття перекладацького світу.