Студентки факультету – переможці стипендійної програми Фундації Лозинських (США)

Сьогодні, 27 грудня, у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулося урочисте вручення сертифікатів переможцям стипендійної програми від Фундації Лозинських (США). Студентки факультету іноземних  мов Марія Волощук (група А-24) та Марія Палій (група Ф-21) увійшли до числа 12 кращих студентів університету, які цьогоріч отримають стипендію у розмірі 1000 дол. США.

«Радий вітати учасників сьогоднішньої церемонії на врученні сертифікатів від Фундації Лозинських. Це одна із стипендій, яка надається Прикарпатському університету від закордонних фондів і сьогодні ми, напевне, єдині в Україні, хто має більше 10 стипендій для найкращих студентів. Наші студенти справді активні, креативні та можуть реалізовувати успішні проєкти», – зазначив у вітальному слові ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда.

Стипендії від Фундації Лозинських надаються студентам ПНУ відповідно до угоди з Фундацією Лозинських ще з 2018 р. Цьогоріч співпраця Університету з Фундацією продовжена на три наступні роки.

Традиційно щороку стипендії надаються 10 кращим студентам, які потребують фінансової допомоги, у розмірі 1000 дол. США та 1 випускнику-магістру за кращу магістерську роботу у розмірі 1000 дол. США у гривневому еквіваленті. З огляду на безпрецедентну повномасштабну агресію російської федерації проти України та бажання керівника Фундації Лозинських пана Богдана Чабана надати ще більшу підтримку українському суспільству, яке переживає надскладні часи, цього року кількість переможців стипендійної програми Фундації Лозинських збільшена до 12 студентів-бакалаврів.

Загалом поточного навчального року в конкурсі взяло участь 35 студентів 2 курсу ОР бакалавр та 13 випускників-магістрів, претендентів на винагороду за кращу магістерську роботу.

Вітаємо переможців та висловлюємо щиру вдячність Фундації Лозинських за підтримку талановитої молоді!