Доцент кафедри англійської філології Юрій Великорода виступив модератором зустрічі посла Швеції зі студентами

4 жовтня з офіційним візитом наш університет відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг. Відбулася зустріч ректора університету Ігоря Цепенди з високоповажним гостем. У ній також взяли участь перша проректорка університету Валентина Якубів та директорка Навчально-наукового центру «Карпатський інститут аналітики» Ольга Максимович.

У ході розмови ректор університету ознайомив очільника швецької дипломатичної місії з діяльністю Прикарпатського університету, зазначивши, що і в освітньому, і в науковому напрямках ведеться плідна робота, не зважаючи на виклики, пов’язані із війною. Він також розповів про те, що з квітня на базі університету працює Херсонський державний університет, якому надано з боку ПНУ всебічну допомогу.

Під час зустрічі також йшлося про потенційні напрямки співпраці, зокрема, співпрацю між університетами України та Швеції у контексті реалізації грантових програм, соціальних проєктів.

У межах програми візиту Надзвичайний та Повноважний Посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг провів зустріч зі студентами на тему: “Що таке зовнішня політика, заснована на цінностях? Уроки українсько-шведських відносин і поточні виклики”. Зокрема, йшлося про те, як потрібно розвивати українсько-швецькі партнерські відносини, обговорювалися можливості налагодження нових напрямків співпраці, зокрема, через спільні проєкти, програми, грантову політику.