Університет відзначив своє 78-річчя

 

Сьогодні в день народження  відомого українського письменника, громадського діяча і політика Василя Стефаника Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника відзначив своє 78-річчя. У святкових заходах взяли участь ректор Ігор Цепенда, представники Вченої ради,  викладачі, студенти та працівники.

«За ці 78 років наш Університет став потужним науковим і освітнім центром не тільки Прикарпаття, а й всієї України. Впродовж цих років ми формували не тільки соціально-економічний розвиток нашого краю, і Івано-Франківська, зокрема, а найважливіше – плекали духовність і примножували її. Саме це є  головною місією класичних університетів, в десятку найкращих з яких в Україні входить і наш заклад вищої освіти. Ми пишаємося нашими студентами, котрі доводять, що немає значення в якому місті ти навчаєшся, а  має значення в якому університеті ти здобуваєш знання. Наші студенти неодноразово доводили, що вони є  кращими в країні у робототехніці, в знаннях історії, мови і багатьох інших напрямках. І все це завдяки тому, що ми маємо потужних викладачів,  які впродовж усього свого часу віддають знання своїм учням, і, саме в цьому  запорука успіху нашого Прикарпатського національного університету», –  зазначив у вітальному слові ректор Ігор Цепенда.

Під час свята ректор Ігор Цепенда також вручив відомчі Почесні грамоти кращим викладачам та працівникам. Завершилася Академія духовним гімном України “Боже великий, єдиний”. Організатором заходу виступив  студентський центр культури та дозвілля університету.