Профком студентів

 

Первинна Профспілкова Організація Студентів ПНУ ім. В. Стефаника

Facebook сторінка Профкому студентів ПНУ

Вебсайт Профкому студентів ПНУ

Первинна Профспілкова Організація Студентів ПНУ ім. В. Стефаника – це добровільна неприбуткова організація студентів та аспірантів університету, метою якої є представництво, здійснення та захист учбових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки, Членство у Профспілці дає такі переваги студентам:

• можливість захисту профспілкою прав та інтересів студентів;
• можливість брати участь в реальному житті та управлінні університетом;
• при необхідності одержувати матеріальну допомогу;
• одержувати путівки на відпочинок та лікування за пільговою ціною;
• можливість пільгового харчування;
• відвідувати культмасові заходи організовані Профспілкою;
• при необхідності отримати місце для проживання у гуртожитку або допомогу у пошуку квартири;
• подорожувати Україною та за її межами;
• навчатись і розвиватись особистісно у трейнінговому центрі профкому студентів;
• практичні навички для самостійного пошуку роботи;
• безкоштовну юридичну консультацію.

Членом Профспілки може стати будь-який студент університету, який визнає Статут Профспілки працівників освіти і науки України та регулярно сплачує Профспілкові внески, незалежно від форми навчання і не є членом іншої Профспілки.

Відповідно до закону України «Про профспілки, їх права та гарантії діяльності профспілки незалежні від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, інших громадських організацій, політичних партій, їм не підзвітні і не підконтрольні.

Діяльність ППОС ПНУ ім. В. Стефаника

Профком Студентів безперервно приймає активну участь у життєдіяльності університету та захищає права своїх членів.
Вже стало традицією, що найграндіозніші та наймасовіші заходи відбуваються під егідою Профспілки. Чого тільки варте «МІС ПРИКАРПАТСЬКИЙ», як один з найяскравіших конкурсів не тільки в університеті, але і в місті загалом.
Також варто згадати КВК «Вибух сміху», цей захід обожнюють сотні студентів.
Слід відзначити і інші заходи, а саме: Новорічний вогник, «Кохання з першого погляду», «Козацькі забави», різноманітні тематичні вечірки та дискотеки, поїздки по Україні, поїздки в Чехію, в Польщу, фірмовий захід Профкому Студентів «Караоке», «Кубок Профкому Студентів з футболу», інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли?», літературні вечори, покази фільмів в актовому залі, Андріївські вечорниці, фотоконкурси на кращий гуртожиток й на кращу кімнату, різноманітні спортивні змагання та ін.
Не забуваймо і про соціальну діяльність Профспілки. До Дня студента Профком влаштовує благодійні обід идля малозабезпечених студентів у вигляді талонів на харчування. Щорічно відбувається оздоровлення студентів на морі за пільговими цінами. Також кожного місяця проходить поселення в санаторій-профілакторій «Здоров’я». А також надання одноразової матеріальної допомоги людям, які її потребують та соціальний проект «Студентська молодь без наркотиків».
Постійно влаштовуються зустрічі з представниками органів охорони правопорядку, з представниками центру соціальних служб для молоді, зустрічі з приводу працевлаштування молоді. Було проведено незліченну кількість суботників по наведенню порядку в гуртожитку, вирішено питання про ремонт санвузлів та кімнат в гуртожитку №5 та №1, проведено велику кількість перевірок, рейдів у гуртожитках університету.
Первинна профспілкова організація – це ваш надійний захист.