Студентська олімпіада з перекладу для здобувачів бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти

На базі кафедри англійської філології факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника була проведена студентська олімпіада з перекладу для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 035 Філологія. Олімпіада мала на меті: підтримати талановиту молодь, мотивувати до вивчення англійської мови, сприяти розвитку творчих здібностей, стимулювати до особистісного розвитку в умовах конкуренції, визначити рівень перекладацької компетентності та специфічних навичок перекладацької діяльності студентів, а також визначити переможця олімпіади, який матиме можливість взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни «Переклад». Організаторами та кураторами олімпіади стали доценти кафедри англійської філології Великорода Ю. М., Петрина О. С., Тацакович У. Т. Учасникам було запропоновано проявити себе у двох видах перекладацької діяльності: «Літературний переклад художнього тексту» та «Послідовний переклад».

Дипломом І ступеня нагороджується Баланда Уляна (студентка IV курсу)

Дипломом ІІ ступеня нагороджуються Базів Марія (студентка V курсу), Бабенко Максим (студент IV курсу);

Дипломом ІІІ ступеня нагороджуються Сидорук Дарина (студентка IV курсу), Предко Дарина-Зоя (студентка IV курсу).