В рамках проєкту “Університет для учнів” на факультеті відбувся День абітурієнта

В онлайн зустрічі взяли участь близько 70 учасників, серед яких були учні понад 20 ліцеїв міста та ОТГ області.
⏰ зустріч з абітурієнтами тривала 2 години у доброзичливій атмосфері у формі діалогу між деканом факультету, заступниками декана, завідувачами трьох випускових кафедр, гарантами 6 ОП, студентами факультету та абітурієнтами.
💥 Майбутні студенти мали змогу ознайомитися із спеціальностями факультету, на які пропонується вступ у 2023 році:
📌035 Філологія 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно) (перша – англійська)
📌035 Філологія 035.043 Германські мови та літератури (переклад включно) (перша – німецька)
📌035 Філологія 035.055 Романські мови та літератури (переклад включно) (перша – французька)
📌014 Середня освіта 014.021 Середня освіта (англійська мова і література)
📌014 Середня освіта 014.022 Середня освіта (німецька мова і література)
📌014 Середня освіта (зарубіжна література і англійська мова)
Абітурієнти отримали відповіді на безліч питань, найголовніші з яких були такі:
❓В чому різниця між філологією та середньою освітою ?
❓Чи можна працювати вчителем в школі, отримавши диплом філолога?
❓Чи всім можна брати участь у програмах семестрових обмінів у Польщі?
❓Який прохідний бал при вступі на державну форму навчання, контракт?
Активність абітурієнтів під час профорієнтаційної зустрічі була високою, що свідчить про їхню мотивацію навчатися саме на факультеті іноземних мов.
Щиро чекаємо ліцеїстів на навчанні на ФІМ 1 вересня 2023 року!