Реалізація україно-американського проєкту за сприяння посольства США

В рамках імплементації програми Virtual English Language Educator на кафедрі англійської філології вже другий семестр працює Кейт Мюллер викладач англійської мови як іноземної з Міннеаполіса, штат Міннесота, США.

Протягом весняного семестру студенти груп СОА-35 (викладач – доцентка Куравська Наталія Юріївна) та А-34ж (викладач – Артиш Ольга Олександрівна) вдосконалюють навички усного та писемного мовлення, активують лексичний запас і складні граматичні конструкції  та поглиблюють власну міжкультурну компетентність.

Окремим напрямком роботи Кейт Мюллер з студентами кафедри англійської філології є інфо-медійна грамотність як ключова навичка XX століття. Робота групи  А-41а (викладач – доцентка Ікалюк Леся Михайлівна) та А 43е (викладач – Юрчишин Віта Миколаївна) спрямована на розвиток критичного мислення, посилення медіаграмотності, тобто розуміння як працюють медіа (власники, журналістські стандарти), уміння розрізняти типи контенту, види маніпуляцій тощо.

Крім того, кожної п’ятниці студенти кафедри англійської філології мають можливість удосконалювати свій розмовний рівень відвідуючи Speaking Club with Kate.

Координаторка програми “Virtual English Language Educator Program” –  доцентка кафедри англійської філології Марчук Тетяна Любомирівна.