Викладачі кафедри французької філології взяли участь у роботі журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови

Викладачі кафедри французької філології взяли участь у роботі журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови, яка проходила 31 січня 2023 року на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти: к.ф.н., доц. Смушак Т.В. (голова журі), асистенти Воронько Г.М., Фенюк Л.Б. (члени журі).

Учасники олімпіади, а це учні 9–11 класів, змагалися у виконанні завдань з чотирьох видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, читання, письмо,говоріння. Результати олімпіади свідчать про високий рівень мовної підготовки, а також про особливий інтерес учасників до вивчення французької мови.

Подяка Департаментути і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Обласному інституту післядипломної педагогічної освіти, зокрема методисту Богоніс І.М., за належну організацію та проведення ІІІ етапу олімпіади.

Будемо раді вітати всіх учасників у лавах студентів факультету іноземних мов ПНУ!