Участь студентки Софії Погуть у міжнародному проєкті з діджиталізації в Німеччині

Студентка четвертого курсу освітньої програми “Англійська мова та література” Софія Погуть взяла участь у міжнародному тренінговому курсі “Getting Digital: Modern Practices in Youth Work” за програмою ERASMUS+. Десять днів інтенсивного навчання були присвячені вивченню особливостей орієнтування та консультування в онлайн-середовищі, а також проведенню тренінгів з використання сучасних технологій в роботі з молоддю.

“Я вдячна за знання, які отримую тут! Я можу не тільки вільно спілкуватися іноземними мовами, а й маю змогу розвиватися професійно та навчатися самостійно. Під час проєкту ми мали змогу обмінятися своїми навичками та отримали масу практики щодо всебічного застосування отриманих умінь. Хоча я брала участь у цьому проєкті як представниця місцевого молодіжного центру “Хижка”, я з нетерпінням чекаю можливості використовувати цифрові технології й у своєму навчанні”. – Так відгукується Софія про навчання на факультеті іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.