Науковиці університету серед лауреатів конкурсу Фундації Українського Вільного Університету

Науковиці Прикарпатського університету доцентка, завідувачка кафедри іноземних мов і перекладу факультету історії, політології і міжнародних відносин, докторка філологічних наук, письменниця Марія Ткачівська  та докторка філологічних наук, доцентка, професорка кафедри педагогіки початкової освіти педагогічного факультету, письменниця  Ольга Деркачова стали цьогорічними лауреатками літературно-наукового конкурсу імені Воляників-Швабінських Фундація Українського Вільного Університету .

Результати конкурсу журі, в складі Ольги Воляник-Кузишин, Ігора Николюка і Лариси Заник, оголосили днями.

Ото ж, Марія Ткачівська відзначена другою премією за роман “Княгиня Острозька”. Ольга Деркачова отримала третю премію за збірку оповідань “Пальто британської королеви”.

Зазначимо, що на конкурс можна було подавати наукові праці з українознавчою тематикою та літературні твори різних жанрів, написаних українською або англійською мовами, що були опубліковані книжковим форматом в Україні чи в діяспорі у 2021 році.

Щиро вітаємо колег!