Cтудентки факультету отримали стипендії від польського Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень

Чи можливо навчатися в Україні та отримувати стипендію у розмірі 1000 доларів США? Можливо, якщо ви є студентом Прикарпатського національного!
Завдяки співпраці нашого університету з Фондом Інституту Східноєвропейських Досліджень (м. Варшава, Республіка Польща), цьогоріч стипендіатками Фонду стали студентки факультету Кундик Ірина, Судак Катерина та Груша Ольга. Серед найкращих магістерських робіт перемогу здобула Бунзяк Ярина з магістерською роботою на тему: “Національні маркери ідентичності Анни Ярославни, королеви Франції, у сучасній французькій прозі”, науковий керівник – професор Яцків Н.Я. Пишаємося нашими переможцями та бажаємо нових здобутків у науковій діяльності!