Зустріч в рамках ініціативи «Читаємо для України / Lesen für die Ukraine / Reading for Ukraine»

В рамках ініціативи «Читаємо для України / Lesen für die Ukraine / Reading for Ukraine» 20 квітня 2022 року відбулися вже традиційні читання, зорганізовані науковцями-славістами та літературними діячами знаних європейських університетів. У читанні брали участь Данієла Амодіо та Єлена Гльоклер, які серед інших творів зачитали уривок з роману Тетяни Малярчук «Забуття» (в німецькому перекладі „Blauwal der Erinnerung“). Цього разу на онлайн-читанні були присутні студенти груп Н-11 та СОН-12, а також викладачки кафедри німецької філології Надія Бойчук, Роксолана Івасюк, Юстина Ковальчук, Наталія Корольова, Олена Павлишинець і Богдана Петришак.
Дякуємо щиро організаторам та учасникам Клаудії Дате (Європейський університет Віадріна (м. Франкфурт-на-Одері) / Europa-Universität Viadrina, Frankfurt / Oder), Шамі Шагадат (Університет Ебергарда Карла (м. Тюбінген) / Eberhard Karls Universität Tübingen), колегам-славістам та германістам, а також ГО Freie Bühne Jena e.V. за надану можливість та підтримку українських викладачів і студентів у непростий час.