ІI етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

26 березня 2022 року на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. До складу журі секції “Англійська мова” увійшли професор кафедри англійської філології Бистров Яків Володимирович, доценти Дойчик Оксана Ярославівна та Думчак Ірина Михайлівна. На секції свої наукові праці, які відзначалися актуальністю, різноаспектністю тематики, самостійністю і науковою новизною, захищали 7 конкурсантів. Цього року у зв’язку з повномасштабною війною росіі проти України були змінені терміни і формат у проведенні онлайн-зустрічі. Проведено 3 етапи презентації робіт: заочне рецензування наукових робіт, постерний захист і конференція. Переможцями стали: Данилюк Аліна Іванівна учениця 11 кл. Коломийського Ліцею ім. Михайла Грушевського (I місце), Пацай Ірина Ігорівна, учениця 9 кл. Коломийського Ліцею ім. Михайла Грушевського (II місце), Качан Софія Валентинівна, 11 кл. Долинського Ліцею № 6 «Європейський» (III місце), Кінаш Анна Віталіївна, 10 кл. Калуського Ліцею N 2 (III місце).
Дякуємо вчителям ліцеїв за успішну підготовку учнів у написанні наукових робіт. Надіємось побачити випускників ліцеїв у лавах студентів-філологів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника!