Олімпіада з англійської мови серед студентів 4-5-го років навчання

18 лютого 2022 року на факультеті іноземних мов, на платформі Zoom, відбувся І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови. У змаганні на кращого знавця англійської мови взяли участь студенти 4-го курсу спеціальностей «Філологія» та «Середня освіта» та магістранти-філологи першого року навчання. Учасники олімпіади виконували завдання з аудіювання, читання, використання мови (у формі стандартизованого тесту) та усного спонтанного мовлення (у форматі міжнародного екзамену IELTS). Члени журі – кандидат педагогічних наук, доцент Ігор Романишин, кандидат філологічних наук, доцент Леся Ікалюк і кандидат філологічних наук Наталія Гонтаренко – оцінили рівень мовної підготовки учасників та за результатами 2-х турів визначили переможців олімпіади: І-е місце – Анна Гаврилишин (група А-41), ІІ-е місце – Тетяна Козлівська (група СОА-45), ІІІ-е місце – Юлія Буфан (група А(м)-11).

Вітаємо студентів та їх викладачів з цим досягненням і бажаємо подальших успіхів в оволодінні іноземною мовою!