Викладачі кафедри французької філології провели воркшоп для студентів

Викладачі кафедри французької філології факультету іноземних мов перед проходженням виробничої педагогічної практики провели воркшоп «Нестандартні уроки з французької мови» для студентів 4 курсу. Захід пройшов у форматі онлайн.

Практично-діяльнісне і студентоцентричне спрямування воркшопу забезпечив майстер-клас Ганни Муханюк, учительки французької мови Лазещинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ясінянської селищної ради Рахівського району Закарпатської області, лауреатки (IIІ місце) обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» (номінація «Французька мова»), свого часу випускниці факультету іноземних мов ОП «Французька мова і література». Онлайн-технології дозволили дистанційно реалізувати спостереження за інтерактивним застосуванням нестандартних видів роботи мотиваційного навчання.

Під час воркшопу доцент кафедри французької філології Андрій Білас презентував нестандартні методи у викладанні французької мови у закладах середньої загальної освіти. Також з питань впровадження новітніх педагогічних технологій виступила доцентка кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика педагогічного факультету Інга Єгорова.

Учасники онлайн-заходу обговорили алгоритм проходження практики в школах. З рекомендаціями до студентів звернулися декан факультету іноземних мов Наталія Яцків та завідувачка кафедри французької філології Ольга Бігун.