Мотиваційні подарунки студентам-учасникам перекладознавчої практики від компанії Crowdin

Студенти третього та четвертого курсів бакалаврату та магістри англійського відділення факультету успішно завершили лінгвістичну (перекладознавчу) практику в компанії «Crowdin».
В додаток до неймовірно крутого досвіду кожен студент одержав сертифікат про пройдену практику із засвідченням точної кількості перекладених термінів у різних сферах науки.
Відрадно, що студенти, які переклали більше, ніж 5000 слів, отримали ще й цінні призи від компанії “Crowdin”: наклейки, сумки-шопери та рюкзаки!

Висловлюємо щиру подяку компанії «Crowdin» за надану можливість студентам факультету вдосконалити свої навички перекладу під час проходження перекладознавчої практики на платформі та за чудові мотиваційні подарунки!