Навіть одна маленька іскра здатна запалити тисячі сердець

Студенти групи А-41 факультету разом з Думчак Іриною Михайлівною, викладачкою кафедри англійської філології, долучились до благодійної акції. У межах “Святий Миколай йде до дітей-сиріт» студенти підготували загальний пакунок для 5 класу Печеніжинської школи, спільними силами зібравши усе необхідне: канцтовари, ламінатор, розвиваючі ігри, цікаві книги, контейнери для лагодження одягу (нитки, ножиці, голки та наперстки), аксесуари для дівчаток, горщики для вазонів та поливальницю для озеленення класу.

💕Творити добро – легко. Особливо перед Різдвом. «Побачивши їхні радісні очі, коли вони тебе обіймають і хочуть, щоб ти побув їм їхнім другом, саме тоді розумієш, що ти на правильному шляху!» – розповідає студентка групи А-41 Ковальчук Яна, волонтер Мальтійської служби.