Cтудентка-другокурсниця факультету Ірина Маринець отримала стипендію Фундації Лозинських (США)

Згідно з результатами Конкурсу на здобуття стипендії від Фундації Лозинських (США) серед 10 студентів-переможців Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника стипендіаткою стала студентка-другокурсниця факультету іноземних мов – Маринець Ірина Василівна (А- 23).
Метою конкурсу був відбір та заохочення кращих студентів університету, які мають хороші успіхи у навчанні та беруть активну участь у громадській та волонтерській роботі, за допомогою призначення їм грошової стипендії, яка буде виплачуватися протягом 10 місяців поточного навчального року.
Вітаємо нашу стипендіатку і бажаємо Ірині успіху на шляху до професійного саморозвитку та втілення в життя заповітних мрій!