Юркуц Василь – новообраний голова профбюро факультету

08.10.21 на факультеті іноземних мов відбулася звітньо-виборча конференція голови профбюро. Засідання відбулося в онлайн форматі на платформі ZOOM.

На порядку денному були звіт попередньої голови профбюро — Довбань Оксани, обрання нового профорга факультету та блок різне.

За результатами конференції новообраним головою профбюро факультету іноземних мов став Юркуц Василь.

Василь — студент третього курсу, який завжди відкритий до нових пропозицій та побажань. Як стверджує сам Василь: “Мені завжди було цікаво займатись чимось у своєму житті. Профком — це чудова можливість відчувати себе продуктивним та корисним для студентства.”

Номер телефону нового голови профбюро факультету іноземних мов Юркуца Василя: +380983957951