Асистент кафедри англійської філології Тетяна Панькова пройшла курс підготовки освітнього коуча «One World Instructional Leader Fellowship»

Упродовж лютого-травня 2021 року канд. філол. наук, асистент кафедри англійської філології Панькова Т.В. мала змогу пройти курс підготовки освітнього коуча «One World Instructional Leader Fellowship» Вищої педагогічної школи «Relay». Це спільний ізраїльсько-американський освітній проєкт. Навчання відбувалось у форматі зустрічей онлайн та офлайн (в освітньому центрі м. Модіїн-Маккабім-Реут (Ізраїль)) і тривало 60 академічних годин. Учасники курсу мали змогу ознайомитись та опрацювати новітні техніки освітнього коучингу, як інноваційної технології професійної підготовки майбутнього викладача. Така підготовка допоможе створити умови для реалізації в навчальному процесі освітніх можливостей кожного студента з метою фасилітації його індивідуальної освітньої траєкторії.