Доцентка кафедри англійської філології Наталія Іванотчак взяла участь у проєкті “PROTEACH Masterclass for Higher Education Teachers”

У травні-червні 2021 року доцентка кафедри англійської філології Наталія Іванотчак взяла участь у демо-сесіях пілотного проекту підвищення кваліфікації викладачів ЗВО “PROTEACH Masterclass for Higher Education Teachers”, організованому міжнародним освітнім центром DINTERNAL Education.
PROTEACH Masterclass є новим унікальним курсом професійного розвитку викладача університету, спрямованим на покращення методичних навичок.
Досвідчені методисти Dinternal Education та London School of English Kate Lloyd та Kris Kirby ознайомили учасників демо-сесій із новітніми підходами до викладання, допомогли опанувати інструменти для онлайн навчання, розглянули техніки застосування комунікативного підходу до вивчення іноземної мови у академічному середовищі. Викладачі університетів не лише отримали безцінні поради щодо впровадження індуктивного методу навчання, а й мали можливість поділитися власним досвідом, обговорити сучасні методики, та навіть спробувати себе у ролі студентів і переосмислити власний стиль викладання. Безперечно, такий курс вдосконалення професійної майстерності стане безцінним джерелом інформації про дієві підходи до ефективного навчання студентів іноземної мови та сприятиме підвищенню кваліфікації викладачів закладів вищої освіти.
Висловлюємо щиру подяку п. Кейт Ллойд та п. Крісу Кірбі за високопрофесійні майстеркласи! Сподіваємося на нові зустрічі та плідну співпрацю! Дякуємо колективу Pearson-Dinternal Lviv за надані можливості, та, зокрема, п. Ірині Карамишевій  за незмінну професійну методичну підтримку.