Вічна пам’ять

Колектив факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника глибоко сумує через непоправну втрату – передчасну смерть доцента кафедри німецької філології, кандидата філологічних наук Володимира Васильовича Турчина та висловлює щирі співчуття родині і близьким покійного.
За час професійної діяльності Володимир Турчин працював на кафедрі германської філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доцентом кафедри мовної підготовки Київської національної академії внутрішніх справ (Прикарпатська філія), очолював кафедру німецької та французької мов Івано-Франківського національного університету нафти і газу. З 2007 року працював доцентом кафедри німецької філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
В 2001 році захистив дисертацію на тему «Лінгвопрагматичні аспекти німецького філософського терміна», є автором численних наукових статей, посібників та двох монографій, керував магістерськими роботами, працював над докторською дисертацією та цікавився лінгвістичним процесом філософії мови.
Володимир Турчин – наш колега, товариш та друг. Науковець, який мав попереду багато цілей та планів, викладач з веселою вдачею, щира людина, відданий син, мудрий батько, люблячий чоловік.
Щирі співчуття та світла пам’ять!