Студенти та викладачі факультету – призери всеукраїнських конкурсів

Квітень став місяцем вагомих здобутків для викладачів та студентів факультету іноземних мов.

Наукова робота доцента кафедри англійської філології Юрія Ковбаско  “Функціональна транспозиція: емпіричне дослідження локативно-темпоральних прийменників, прислівників та сполучників в англійській мові ІХ-ХХІ століть” відзначена кращою за спеціальністю «035 Філологія» та перемогла в конкурсі кращих монографій молодих вчених “Монографія на грант”!

Студентка 4 курсу факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету Катерина Кобутастала призеркою II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Переклад” та відзначена Дипломом II  ступеня за наукову роботу «Відтворення англійського подвійного заперечення в українському перекладі (на матеріалі творів Джона Фаулза)». Науковий керівник – завідувач кафедри англійської філології, доктор філологічних наук, професор Яків Бистров.

Лауреаткою конкурсу “Найкращий художній переклад”, що проводиться кафедрою перекладознавства ім. М. Лукаша Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, стала студентка групи А-31 Анна Гаврилишин, яка здобула  ІІІ місце у номінації “Прозовий твір”.

Студентка 4 курсу факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету  Лідія Теслюк стала призеркою II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Германські мови (англійська, німецька)” та відзначена Дипломом II  ступеня за наукову роботу «Орієнтаційна образ-схема КОНТЕЙНЕР у новелі Доріс Лессінг «To Room Nineteen»». Науковий керівник – завідувач кафедри англійської філології факультету іноземних мов, доктор філологічних наук, професор Яків Бистров.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів на науковій та перекладацькій ниві!