Відбувся другий етап Всеукраїнської дистанційної олімпіади ПНУ для вступників з іноземних мов

23 квітня на факультеті іноземних мов Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника відбувся другий усний тур Всеукраїнської дистанційної олімпіади ПНУ для вступників з англійської, французької та німецької мов.  Учасники, учні 11 класів змагалися у володінні усним мовленням на різноманітну тематику в межах навчальної програми.  При визначенні рівня мовленнєвої компетентності враховувались такі аспекти як: граматична правильність, лексична насиченість, розкриття змісту, вимова. Всі учасники показали хороший рівень володіння іноземними мовами. Сподіваємось, побачити їх в числі майбутніх студентів Прикарпатського національного  університету.