Викладачі та студенти факультету взяли участь у семінарі “Академічна доброчесність та її інструменти”

Викладачі та студенти факультету іноземних мов взяли участь у семінарі “Академічна доброчесність та її інструменти”, проведеному з ініціативи комісії з питань етики та академічної доброчесності спільно з Науковою бібліотекою Прикарпатського національного університету.
Загальні питання «академічної доброчесності», перевірки робіт на текстові запозичення висвітлили Максим Дойчик, завідувач кафедри філософії, соціології та релігієзнавства та Роман Дзумедзей, заступник директора Наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Олег Жерноклеєв, завідувач кафедри всесвітньої історії, модератор заходу наголосив на необхідності залучення студентів до обговорення та реалізації принципів академічної доброчесності в університеті.
Такі семінари стануть системними і будуть спрямовані на широке коло слухачів.