Студенти університету – призери міжнародних творчих та всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт

Наші студенти вкотре підтвердили свої знання на міжнародних творчих та всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт. Студентка IV курсу фізико-технічного факультету Лілія Катанова стала переможницею конкурсу зі спеціальності «Фізика та астрономія». Магістрант I першого курсу навчально-наукового інституту мистецтв Василь Куш здобув І місце в міжнародному конкурсі RACCONTO DI PRIMAVERA 2021 в номінації “INSTRUMENTAL GENRE” серед студентів закладів вищої освіти. Студентка-четвертьокурсниця факультету іноземних мов Катерина Кобута відзначена дипломом II ступеня зі спеціальності “Переклад”. Магістрантка Марія-Катерина Харук стала призеркою конкурсу з філософії і нагороджена дипломом ІІІ ступеня. А магістрантка Педагогічного факультету Наталія Котурбаш посіла ІІІ місце у всеукраїнському творчому конкурсі для студентської молоді «Здорова дитина ‒ здорова нація». Вітаємо наших переможців, призерів та їх наставників-професорів Любомира Никируя та Якова Бистрова, доцентів Ларису Сливку та Степана Возняка, старшого викладача Тараса Коломійця, концертмейстрку Наталію Лесів. Подальших успіхів!