Семінар професійної майстерності від CELTA-тренера та екзаменатора IELTS Грема Джонса

Щиро вдячні нашим міжнародним партнерам, освітньо-методичному центру Dinternal Education та London School of English, за невпинне сприяння професійному вдосконаленню викладачів факультету та індивідуальний підхід.  Нещодавно наші колеги отримали унікальну можливість відвідати семінар професійної майстерності, організований для викладачів кафедри англійської філології генеральним директором LSE в Одесі, практикуючим викладачем англійської мови (кваліфікація DELTA), CELTA-тренером та екзаменатором IELTS Гремом Джонсом. На семінарі обговорювались  методики викладання англійської мови із використанням автентичних навчально-методичних комплексів, а саме ресурсу High Note на інтерактивному порталі Pearson Portal, що передбачає безліч опцій для підвищення ефективності навчального процесу та мотивації студентів до навчання, зокрема, використання відеоматеріалів. Досвідчений методист та CELTA-тренер Грем Джонс надав чимало корисних порад щодо застосування автентичних навчальних відео для підвищення продуктивності занять, опанування комунікативної компетентності, а також урахування потреб та інтересів студентів в руслі студентоцентрованого підходу до навчання. Семінар відбувся у формі інтерактивного воркшопу, тож викладачі факультету отримали змогу одразу ж випробувати на практиці запропоновані методики, обмінятися досвідом, та отримати відповіді на свої запитання.

Висловлюємо щиру подяку п. Грему Джонсу за високопрофесійний майстерклас! Сподіваємося на нові зустрічі та плідну співпрацю! Дякуємо колективу DINTERNAL Education Lviv за надані можливості, та, зокрема, п. Ірині Карамишевій за сприяння в організації зустрічі та незмінну професійну методичну підтримку.