Засідання підсекції предметно-мовного інтегрованого навчання (CLIL) у рамках проєкту ERASMUS+ KA2 MultiEd

7 квітня 2021 р. відбулося засідання підсекції предметно-мовного інтегрованого навчання (CLIL) у рамках проєкту ERASMUS+ KA2 MultiEd.  Науковці кафедри англійської філології виступили зі своїми розвідками стосовно практичних та теоретичних аспектів впровадження CLIL методології. Проф. Яків Бистров, доц. Ольга Білик, Володимир Гошилик, Наталія Іванотчак, Оксана Дойчик, Наталія Куравська, Діана Сабадаш, Наталія Гошилик, ст. викладач Елла Мінцис представили доповіді про академічне письмо, бізнес комунікацію, екологічну комунікацію, загальні аспекти лінгвістики, вищої освіти в міжнародному та українському контексті. Наукові розвідки стосувалися перспектив інтеграції CLIL методології в Україні, зокрема в рамках реалізованого проєкту.
Керівник підсекції, керівник академічної групи проєкту у Прикарпатському національного університеті Наталія Гошилик також повідомила про стан реалізації проєкту MultiEd, члени підсекції обговорили питання, пов’язані з пандемією та дистанційними викликами.