Англомовний творчий онлайн-захід ” Незвичний Шевченко”

Англомовний творчий онлайн-захід “Незвичний Шевченко”, організований групою студентів А-21(а) та доцентом кафедри англійської філології Наталією Пилячик, зібрав близько 100 поціновувачів творчості генія української поезії. Учасниками заходу були студенти факультету та велика кількість учнів шкіл та ліцеїв Івано-Франківщини, а саме: Ліцей № 23 ім. Романа Гурика, Ліцей № 10, Ліцей №25, Ліцей № 1, Ліцей №7 Івано-Франківської міської ради, Снятинський ліцей ім.А.Лотоцького, Богородчанський Ліцей № 1, Природничо-математичний ліцей, Підліський ліцей, Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, Долинський ліцей №6 “Європейський”, Обертинський ліцей, Приватна школа-садок “Перша-Ластівка”. Школярі, ліцеїсти та студенти Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника мали змогу подивитися на постать та творчий потенціал Т. Шевченка з іншого боку. Учасники брали активну участь в інтерактивних іграх, палких дискусіях щодо творчості українського поета і художника та уявляли його у ролі сучасного блогера.
Міні-проєкт, присвячений українському майстру слова, дав змогу випускникам та студентам обговорити важливі моменти його життя англійською мовою та насолодитися спілкуванням у незвичному форматі.
Усі учасники отримали сертифікати та особливі бонуси за участь та активність у заході.
Особлива подяка розумним студентам групи А 21 (а ) Марії Червак, Соломії Бойко, Вікторії Єгрешій, Катерині Судак, Уляні Баланді, Ірині Гринюк, Мар’яні Юхнович, Олександрі Гринюк, Христині Угринюк, Олі Груші, Юлії Пасічняк та Соломії Терлецькій за креативний підхід до проведення заходу та невичерпний ентузіазм до популяризації рідної культури засобами англійської мови.