Викладачі кафедри французької філології провели профорієнтаційну зустріч у Обертинському ліцеї

В рамках профорієнтаційної роботи викладачі кафедри французької філології доцент Білас Андрій Андрійович та асистенти Крук Зоряна Миколаївна та Луцик Наталія Миколаївна відвідали Обертинський ліцей Тлумацької районної ради Івано-Франківської області. За цікавою та невимушеною розмовою з випускниками представили факультет іноземних мов та його спеціальності, надали інформацію про можливості працевлаштування після закінчення навчання.
Щиро дякуємо директору ліцею Данилюку М.І. та вчителям французької мови Шкурашівській С.А. та Вінтоняк Ю.І. за теплий прийом та допомогу в організації цієї зустрічі. Сподіваємось, що випускники ліцею приєднаються до числа студентів факультету іноземних мов.