На факультеті відбувся перший етап Всеукраїнської предметної онлайн олімпіади ПНУ з іноземних мов

Сьогодні в рамках Всеукраїнської предметної онлайн олімпіади ПНУ, відбулися і олімпіади з англійської, німецької та французької мов. Організували та провели її викладачі кафедри англійської філології Михайлюк Любов Василівна  та Яців Світлана Остапівна, кафедри німецької філології Петришак Богдана Ярославівна та Ткачук Наталія Олексіївна, викладачі кафедри французької філології Смушак Тетяна Володимирівна та Скарбек Ольга Георгіївна. До олімпіади долучилося близько 200 учасників з різних шкіл м. Івано-Франківська та області. Щиро дякуємо всім знавцям іноземних мов за участь в олімпіаді такого формату та з нетерпінням чекаємо на зустріч у другому турі! Сподіваємося побачити усіх учасників у числі повноправних студентів нашого закладу.