Студенти факультету навчаються у Лодзькому університеті за програмою обміну Mobility Direct

В рамках міжнародної співпраці студенти факультету отримали унікальний досвід навчання на факультеті філології Лодзького університету за програмою семестрального обміну Mobility Direct. Своїми враженнями про навчання ділиться студентка 4 курсу Богдана Лацко: “Студентські роки – чи не найкращий період для набуття нового досвіду, цікавих та корисних знайомств в рідній країні та за її межами. Цього року завдяки програмі Mobility Direct я отримала омріяну можливість навчатися в одному з провідних вищих навчальних закладів Польщі – Лодзькому університеті. Програма передбачає можливість самостійно обирати предмети та курси для вивчення протягом семестру, що не може не тішити, адже завдяки цьому кожен студент по обміну може глибоко вивчати саме ті дисципліни, які цікавлять його найбільше. Масштаби й оснащення університету, зокрема факультету філології (Wydział Filologiczny UŁ), вражають. Приємно дивує помірна лояльність викладачів до студентів по обміну та їхнє щире бажання допомогти цим студентам якнайшвидше адаптуватися, звикнути до нової системи навчання та розв’язати будь-які питання в процесі організації свого навчального процесу.
Будучи тут тільки третій тиждень, можу впевнено сказати – це неймовірно крутий досвід! Варто пам’ятати, що із набуттям нового ми завжди зростаємо та розвиваємось. Тому раджу не втрачати таку можливість і впевнено брати участь в цій чи інших програмах, щоб у найближчому майбутньому гордо називати себе студентом по обміну!”